Матеріал виготовлено за підтримки рекламодавця
ПриватБанк ---РОБИТЬ
10 рішень, якими
робить наше
ПриватБанк — це найбільший інноваційний банк України, який вже майже 30 років невпинно впроваджує нові технологічні ноу-хау для своїх клієнтів. Ще 10 років тому банк був першим, хто застосував одноразові смс-паролі для підтвердження транзакцій, і донині банк продовжує розробляти нові зручні рішення для користувачів. Результат діджиталізації та прогресивності ПриватБанку отримує визнання у світі, а ми щодня користуємося інноваційними продуктами та послугами. Саме про них ми й розповімо у цьому матеріалі.
ПриватБанк
життя простішим
10 рішень, якими ПРИВАТБАНК
робить наше
життя простішим
10 рішень, якими
ПриватБанк ---РОБИТЬ
РОБИТЬ життя простішим
Банк зробив можливими розрахунки через мобільні POS-термінали, використовуючи QR-код. Тобто платити безконтактно можна навіть зі смартфона, який не підтримує NFC.

Все, що потрібно клієнтові, це запустити застосунок Приват24 і просканувати смартфоном QR-код, який з'явиться на екрані термінала. Це дає можливість долучити до безконтактної оплати смартфоном бодай усе доросле населення України.

ПриватБанк щороку збільшує мережу торгових терміналів, абсолютна більшість з яких підтримує безконтактну оплату.
+
QR-Pay
10
ПриватБанк запустив перші біометричні POS-термінали, що підтримують технологію оплати обличчям FacePay24. Система використовує одну із провідних технологій автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition.

Проект, що був запущений в партнерстві з Visa, зараз доступний в багатьох магазинах та супермаркетах України, а до оплати можна під'єднати і картку Mastercard. Користувачу потрібно завантажити три селфі з різних ракурсів і під'єднати потрібну картку. Біометричні технології — це впевнений і сучасний тренд, а не просто разовий експеримент.

Система працює надійно, адже не покладається на розпізнавання фотографії, FacePay24 зчитує живе обличчя. Зміна зачіски, кольору волосся чи відпускання бороди не впливають на якість роботи технології.
+
FacePay24
9
Відкрити рахунок ПриватБанку чи підтвердити свою особу за допомогою цифрових документів можна тепер безпосередньо у додатку Дія. Це значно прискорює еволюцію банківської сфери, адже тепер можна не витрачати час на створення копій документів. Коли вам треба прийти у відділення, то свої документи ви можете шерити через QR-код. Такий процес робить верифікацію клієнта миттєвою

Актуалізація документів у банках стане швидкою і автоматизованою. Працівник банку сканує код із застосунку, Дія автоматично запитує дозвіл, створює цифрову копію, скажімо вашого паспорту, створює цифрову копію документа з електронним підписом і передає це банку.
+
Дія
8
Саме ПриватБанк підключив можливість миттєвої оплати через GooglePay на українських вебсайтах. Полегшений процес розрахунку можуть запропонувати своїм клієнтам компанії, які використовують LiqPay. Це економить ваш час, терпіння та уможливлює спонтанні покупки.

Для цього шукайте на вебсайті продавця кнопки PrivatPay, G Pay. Тим часом, як у багатьох країнах оплата на веб-сайті може затягнути на пару десятків дій і спричиняє втрату зацікавленого клієнта, у ПриватБанку все це працює дуже просто і швидко. ПриватБанк має передовий досвід у спрощенні і оптимізації процесу онлайн-платежів.

Більше не потрібно вводити кожного разу в інтернет-магазині дані своєї картки. Ніяких фрустрацій і марнування часу. Лише швидкий і безпечний розрахунок в один клік.
+
GooglePay
7
ПриватБанк впровадив SmartID — електронний цифровий підпис, який є повноцінним аналогом рукописного підпису. На відміну від звичайного електронного підпису для використання цієї технології вам потрібен лише смартфон.
+
SmartID
6
У ПриватБанку з'явилася функція відстежування та сплати штрафів ПДР. Застосунок Приват24 автоматично підтягує базу даних з МВС. Сплатити штраф можна в один клік з будь-якої карти ПриватБанку. Користувачеві треба шукати вкладку «платежі» — «штрафи за порушення ПДР».
+
МВС
5
Відтепер обрати постачальника газу можна просто залишивши заявку на сайті privat24.ua. Ця можливість стала доступна кожному клієнтові ПриватБанку онлайн і в будь-який час завдяки партнерському проекту з Нафтогазом.

Клієнту треба лише зайти на сайт Приват24, обрати розділ «Послуги\комунальні постачальники», знайти вкладки «газопостачання» — «Нафтогаз», ввести дані та підписати сформовану заявку за допомогою SmartID.
+
Нафтогаз
4
Першим в Україні ПриватБанк почав випускати платіжні картки UnionPay International. Ця міжнародна система використовується у понад 170 країнах світу, та емітується у понад 60 країнах.

Українці, які здійснюють покупки на китайських і міжнародних торговельних майданчиках-партнерах UnionPay, зможуть користуватися численними пропозиціями та знижками.
+
UnionPay
3
Платити картками ПриватБанку через технологію NFC можна не тільки телефоном, а й фітнес-браслетом Mi Smart Band 4. Ця спільна розробка Xiaomi та Mastercard відтепер полегшить життя всім володарям цих популярних годинників, необхідно лише мати встановлений застосунок Mi Fit.
+
Xiaomi
2
ПриватБанк створив у Києві ConceptStore — повністю цифровий банківський офіс, який одночасно є коворкінговим спейсом. Цей тестовий проект призначений створити повністю новий досвід обслуговування клієнтів у банку. У CoceptStore немає кас, є окремі конфіденційні кімнати з терміналами, дитяча кімната, пеленальна, конференц-зал тощо. Крім того, ці відділення облаштовані інклюзивними рішеннями, необхідними для маломобільних груп населення.
+
ConceptStore
1
ТЕКСТ
Сергій Казарян
ПАРТНЕР
Матеріал підготовлено за підтримки ПриватБанк
Що це означає?
ВЕРСТКА
Іван Малиш
ІДЕЯ
Яна Проценко
ПРОДЮСЕР
Олександра Герт
Марія Соболевська
ПРЕДСТАВНИК ПРИВАТБАНКУ
Матеріал виготовлено за підтримки рекламодавця
5 причин перейти на мобільний застосунок «Приват24 Бізнес»
Спойлер: найкраще — в хмарі
Як «Оплата частинами» збільшує продажі на 40%
Як змінювалися українські гроші за 30 років Незалежності
Під час використання матеріалів сайту обов'язковим є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», PR, «Спецпроект», «Промо» і «Блоги» публікуються на правах реклами.
© 1999-2021 AIN.UA